Currency
  • EUR
  • BGN
Language
Home FURNITURE BEDS Double metal bed Paloma 90x200 ε8047

Double metal bed Paloma 90x200 ε8047

-15%
Price: $351.17
List Price: $413.14
Discount: $61.97 (15%)
  • Code:
    9-50-16133
97x210x150 (90x200)cm
  • Delivery:
  • code:
    9-50-16133
  • Date for expected loading of new units:
    24.08.2026 г.

• code:
    9-50-16133
  • Date for expected loading of new units:
    24.08.2026 г.