Sofa bed Hit dark gray ε9441,2
-15%
Price:
$304.82
List Price:
$358.61
Discount:
$53.79 (15%)
-
Code:9-50-23006
198x86x81cm легло:177x104x41cm
Quick Buy
Just 1 field to fill in
-
Delivery:
-
code:9-50-23006
-
Available for delivery 5-12 days:12.06.2026 г. pcs
-
Date for expected loading of new units:12.06.2026 г.