Currency
  • EUR
  • BGN
Language
Home FURNITURE CHAIRS Destiny chair ε7020,3

Destiny chair ε7020,3

-15%
Price: $144.58
List Price: $170.09
Discount: $25.51 (15%)
  • Code:
    9-50-21169
48x52x89cm
  • Delivery:
  • code:
    9-50-21169
  • Available for delivery 5-12 days:
    12.06.2026 г. pcs
  • Date for expected loading of new units:
    12.05.2026 г.

• code:
    9-50-21169
  • Available for delivery 5-12 days:
    12.06.2026 г. pcs
  • Date for expected loading of new units:
    12.05.2026 г.