Currency
  • EUR
  • BGN
Language
Home FURNITURE SOFAS Three-seater sofa Genova ε947.31

Three-seater sofa Genova ε947.31

-15%
Price: $1,206.83
List Price: $1,419.80
Discount: $212.97 (15%)
  • Code:
    9-50-19302
188x73x71
  • Delivery:
  • code:
    9-50-19302
  • Available for delivery 5-12 days:
    30.08.2026 г. pcs
  • Date for expected loading of new units:
    25.08.2026 г.

• code:
    9-50-19302
  • Available for delivery 5-12 days:
    30.08.2026 г. pcs
  • Date for expected loading of new units:
    25.08.2026 г.