Currency
  • EUR
  • BGN
Language
Home FURNITURE ARMCHAIRS Suitcase stool

Suitcase stool

-15%
Price: $140.54
List Price: $165.34
Discount: $24.80 (15%)
  • Code:
    3-50-899-0004-M
72Χ43Χ42
  • Delivery:
  • code:
    3-50-899-0004-M
  • Available for delivery 5-12 days:
    НЯМА pcs
  • Date for expected loading of new units:
    НЯМА

• code:
    3-50-899-0004-M
  • Available for delivery 5-12 days:
    НЯМА pcs
  • Date for expected loading of new units:
    НЯМА