Currency
  • EUR
  • BGN
Language
Home FURNITURE CHAIRS Black plush chair

Black plush chair

-15%
Price: $80.07
List Price: $94.20
Discount: $14.13 (15%)
  • Code:
    3-50-026-0001
40 x41 x93
  • Delivery:
  • code:
    3-50-026-0001
  • Available for delivery 5-12 days:
    НЯМА pcs
  • Date for expected loading of new units:
    НЯМА

• code:
    3-50-026-0001
  • Available for delivery 5-12 days:
    НЯМА pcs
  • Date for expected loading of new units:
    НЯМА