Currency
  • EUR
  • BGN
Language
Home FURNITURE DINING AND LIVING ROOM TABLES Bar table Lavida antique oak εμ158.1

Bar table Lavida antique oak εμ158.1

-15%
Price: $248.89
List Price: $292.81
Discount: $43.92 (15%)
  • Code:
    9-50-20557
120x60x106cm
  • Delivery:
  • code:
    9-50-20557
  • available for immediate delivery:
    Да pcs.

• code:
    9-50-20557
  • available for immediate delivery:
    Да pcs.