Currency
  • EUR
  • BGN
Language
Home FURNITURE SHELVES Valka kitchen wall shelf in walnut color 60x9x50cm

Valka kitchen wall shelf in walnut color 60x9x50cm

-15%
Price: $51.49
List Price: $60.58
Discount: $9.09 (15%)
  • Code:
    8-50-120-000057
60x9x50cm
  • Delivery:
  • code:
    8-50-120-000057
  • available for immediate delivery:
    Да pcs.

• code:
    8-50-120-000057
  • available for immediate delivery:
    Да pcs.