Currency
  • EUR
  • BGN
Language
Home FURNITURE Bar stool Celina gray ем901,1

Bar stool Celina gray ем901,1

-15%
Price: $94.68
List Price: $111.39
Discount: $16.71 (15%)
  • Code:
    9-50-18383
47x51x106cm
  • Delivery:
  • code:
    9-50-18383
  • Available for delivery 5-12 days:
    18.06.2026 г. pcs
  • Date for expected loading of new units:
    18.06.2026 г.

• code:
    9-50-18383
  • Available for delivery 5-12 days:
    18.06.2026 г. pcs
  • Date for expected loading of new units:
    18.06.2026 г.