Currency
  • EUR
  • BGN
Language
Home FURNITURE Bar stool - black metal frame 48x50x101cm

Bar stool - black metal frame 48x50x101cm

-15%
Price: $135.51
List Price: $159.42
Discount: $23.91 (15%)
  • Code:
    380-223-019
48x50x101cm
  • Delivery:
  • code:
    380-223-019
  • available for immediate delivery:
    Да pcs.

• code:
    380-223-019
  • available for immediate delivery:
    Да pcs.